ایساتیس، در مقام یک شرکت ایرانی فعال در حوزه‌ی آسانسور و پله‌برقی، بر "الف تا یای" تولید و تأمین قطعات این محصولات اشراف کامل دارد و هدف خود را تأمین نیازهای مشتری ایرانی، آن طور که درخور او باشد، قرار داده است.

طراحی

ساخت

نگهداری و تعمیرات

مانیتورینگ

Build better business software a lot quicker with LeadEngine

Cras mattis iudicium purus sit amet fermentum at nos hinc posthac, sitientis piros afros

0 +

0 %

Custom Shortcodes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Customer Satisfaction

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

ارزش های بنیادین ایساتیس

تخصص گرایی

تولید ملی

اخلاق مداری

اعتماد

ایساتیس

ایساتیس یک شرکت ایرانی فعال در حوزه ی آسانسور و پله برقی است که بر ''الف تا یای'' طراحی و تولید این محصولات اشراف کامل دارد و هدف خود را دستیابی به حرکتی ایمن و لذتبخش در ساختمان قرار داده است. ایساتیس در راستای تأمین قطعات باکیفیت از منابع اصلی، اقدام به واردات آنها به صورت مستقیم کرده تا به این ترتیب خطر استفاده از قطعات تقلبی را برای مشتریان خود به صفر برساند.

پروژه ها

گوشه ای از پروژه های انجام شده توسط ایساتیس
تورک‌مال داستان زیبای مشارکت و همدلی است. یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین مجتمع‌های چند منظوره در شمال غرب کشور و در شهر زیبای ارومیه. این پروژه به یمن مدیران مسئولیت‌پذیر و سخت‌کوش، ایده‌های جذاب و مشارکت انبوهی از شهروندان را به عنوان پشتوانه همراه خود داشت و تقریباً تمامی بهره‌برداران آن برندهای خارجی (ترک) هستند. همکاری ایساتیس با این مجموعه در دی ماه 1396 نهایی شد و موفق شدیم تا در اسفند ماه همان سال (طی حدوداً دو ماه) سه عدد از از هفت دستگاه آسانسورهای نسل سوم کشور را در این مجموعه راه‌اندازی کنیم.4 آسانسور بعدی در تابستان 97 راه‌اندازی و تحویل شد. تجهیزات این آسانسورها تماماً اروپائی بوده و طراحی پکیج‌ها در واحد طراحی فنی شرکت ایساتیس انجام شد.
تورک‌مال ارومیه موتورها: ویتور آلمان
پروژه ترک مال - ایساتیس isatiselevator.com
شرکت تعاونی پزشکان کاشان شامل بخش عمده‌ای از پزشکان، جراحان ، پیراپزشکان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهر کاشان است که اتفاقاً تجربه بسیار طولانی و موثری در حوزه ساخت و ساز هم دارند. نحوه مدیریت و حضور انسان‏هایی بسیار فرهیخته از اولین جلسات پروژه ما را مصمم کرد تا با تمام سخت‌گیری‌های سازندگان در این پروژه سهم کوچکی داشته باشیم. خوشبختانه حضور زود هنگام شرکت ایساتیس در پروژه باعث شد تا هماهنگی‌های لازم بین گروه‌های مختلف اجرایی به موقع صورت پذیرد. در حال حاضر تمامی طراحی‌ها تکمیل شده و این شرکت در حال واردات اجناس اصلی است. فرآیند آهن‌کشی در حال انجام و ریل‌های مارازی ایتالیا در حال نصب هستند.
مجتمع پزشکان کاشان موتورها: ویتور آلمان
مجتمع مسکونی پزشکان کاشان - ایساتیس isatiselevator.com
این مجتمع با 66 دستگاه آسانسور یکی از بزرگ‌ترین پروژه‏های آسانسور در کشور است. سازگاری و برابری کیفی آسانسورهای این مجتمع با پکیج‌های خارجی یکی از پایه‌ای‌ترین انتظارات کارفرما بود و همین امر انگیزه‌ای شد برای معرفی و اجرای نسل سوم آسانسورهای ایساتیس. این نخستین پروژه در تهران بود آسانسورهای نسل سوم در آن نصب شدند. نظارت فنی دقیق و سختگیرانه در تمامی مراحل باعث شد تا بسیاری از اولین‏ها در صنعت آسانسور کشور در این پروژه اجرائی شود.
مجتمع دانشگاهی شرق موتورها: ویتور آلمان
دانشگاه - آسانسور ایساتیس isatiselevator.com
iauet
تورک - ایساتیس isatiselevator.com
تورک - ایساتیس isatiselevator.com
همراه اول - ایساتیس isatiselevator.com