محصولات ZXWORLD

شرکت XIZI در سال 1886 در منطقه‌ای که امروزه مهد طراحی و تولید آسانسور و پله برقی چین لقب گرفته راه اندازی و تأسیس شده است. مجموعه کارخانجاتی که در فضائی به وسعت 50 هزار متر مربع تمامی قطعات و اجزاء آسانسور و پله برقی- رمپ را برای بزرگ‌ترین و برترین برندهای اروپایی و آمریکایی تولید می‌کنند.
شرکت ZXWORLD شرکتی بین المللی و وابسته به یکی از بزرگترین هلدینگ‌های صنعتی-ملی کشور چین، CSIC است. هلدینگ CSIC بیش از هشتاد شرکت صنعتی- تولیدی و تحقیقاتی را با دارائی بالغ بر 30 میلیارد دلار در اختیار دارد. این شرکت‌ها تولیدکننده و ارائه‌کننده صدها محصول و خدمت مختلف هستند. این شرکت شریک تجاری شرکت XIZI (شیزی) است و در بسیاری از کشورهای دنیا مسئولیت بازرگانی خارجی XIZI را بر عهده دارد.

محصولات ZXWORLD

با توجه به حساسیت‌های ویژه‌ی موجود بر محصولات چینی در بازار ایران، شرکت ایساتیس آسانبر با سخت‌گیری و ارائه مجموعه‌ای از دستورالعمل‌های کیفی، برای اولین بار موفق در کنار واحد تحقیق و توسعه شرکت XIZI دست به طراحی مشترک بزند و با انتخاب برترین قطعات این کارخانه، با بالاترین استانداردهای اروپایی، تبدیل به یکی از بهترین آسانسورهای حال حاضر بازار ایران شود.
محصولات XIZI به طور مداوم در فرآیندهای مختلف و معتبر بین المللی آزمون و ارزیابی می‌شوند و برترین شرکت‌های دنیا نظیر کُنه، هیوندای، فوجی، اوتیس، شیندلر و ... به این برند اعتماد کامل داشته و تمام یا بخشی از قطعات اصلی خود را از XIZI تهیه می‏کنند. مجموعه بزرگ اوتیس، یکی از بزرگترین کارخانجات تولید آسانسور و پله‏برقی خود را در چین، با مشارکت این شرکت و با نام XIZI-OTIS تاسیس کرد تا این که در سال 2018 شرکت XIZI تمامی سهام اوتیس را خریداری نمود.
هلدینگ ملی CSIC برای دست‌یابی به بازارهای جهانی، در سال 2004 شرکت ZXWORLD رادر شهر پکن تأسیس کرد. تمرکز ZXWORLD بر بازاریابی بین المللی و ارائه خدمات پس از فروش در سراسر دنیا برای برند XIZI است. این شرکت در ده سال گذشته محصولات و خدمات منحصربه‌فردی را در کشورهای کویت، ترکیه، روسیه، اکراین، مالزی، اندونزی، برزیل و .... ارائه کرده است.

تمامی آسانسورهای ارائه شده با این روش، دارای برند ایساتیس،ا طراحی مشترک ایران و چین، ساخت کارخانه XIZI و قابل ارائه در یک پکیج کامل (Full Package) است.

ایساتیس آسانبر با کمال افتخار امکان بازدید از کلیه فرآیندهای طراحی، ساخت و بسته ‏بندی و حمل محصولات خود را فراهم خواهد کرد. علاوه بر این، به دلیل اهمیت پروژه، فرآیند نصب تحت نظر ناظرین شرکت XIZI انجام خواهد شد.