کارفرما

همراه اول

توضیحات پروژه

تحریم گرچه سختی‌های فراوانی به همراه دارد اما اگر دستاوردش باور به شرکت‌های داخلی و رویش و گسترش صنعت بومی باشد، باعث پیشرفت و توسعه خواهد شد.
همراه اول برای اولین بار در راستای اجرای پروژه‌های ستاره ونک ، همراه شهر و ساختمان بلوار کشاورز خود، شرکت ایساتیس را در مقام یک شرکت داخلی برای همکاری انتخاب کرد.
اولین چالش جدی این پروژه متقاعد کردن مدیران از کیفیت محصول نهایی و فرآیندهای اجرائی کار بود. در همراه شهر که مجتمع مسکونی کارکنان همراه اول در منطقه 22 تهران است، بخشی از آسانسورها با به‌کارگیری پکیج خارجی تهیه و نصب شده بود و مسئولیت چند آسانسور باقی مانده با توجه به اعلام انصراف نماینده آن، به ایساتیس سپرده شد.
چالش دوم مقایسه جزء‌به‌جزء با پکیج‌های خارجی بود که تیم‌های طراحی و R&D و همچنین کنترل کیفیت ایساتیس را به شدت مشغول خود کرد.
اما سخت‌ترین چالش این پروژه طراحی و نصب آسانسور آتش‏نشانی بود که باید برابر دستورالعمل سازمان آتش‌نشانی تهران در مهرماه 96 طراحی و اجرا می‌شد. این آسانسور با اطلاعات فعلی ما در نوع خود اولین بار است که در داخل کشور طراحی و اجرا می‌شود. عدم تجربه و تسلط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و نداشتن نمونه قبلی سخت‌ترین مرحله‌ی حل این مساله بود.
از طرفی کابین‌های این پروژه با روش‌های متفاوتی ساخته شده و تزئینات منحصربه‌فردی دارند که بی‌شک یکی از افتخارات صنعت آسانسور کشور به شمار می‌آیند.

دسته بندی
  • آسانسور